شرایط و قوانین

برای اینکه در آینده از یک سری مشکلات جدی پیشگیری کنیم و بتونیم زمینه‌ سالمی برای ادامه‌ی این پروژه تامین کنیم، اومدیم یک سری قوانین ساده ولی مهم رو تعیین کردیم. بابت اینکه لحن قوانین کمی ملایم نیست معذرت می خواهیم.

ممکن است اگر قوانین زیر رعایت نشود و ماهم جلوگیری نکنیم، این پروژه مسدود شود.
پس خیلی ممنون می‌شویم برای ادامه‌ی ممتد همکاری، خودمون را پایبند به این قوانین بدانیم.

قوانین

اعضا نباید اطلاعات حساس (مانند اطلاعات شخصی افراد و …) در کانال قرار دهند. تلگرام‌باز هیچ گونه مسئولیتی در برابر سوءاستفاده از این اطلاعات قبول نمی‌کند.

اعضا مجاز به انتشار مطالب غیراخلاقی، مطالب خلاف عرف و شرع نیستند. مانند(عکس‌های مستهجن، مطالب توهین آمیز، عکس تحریک آمیز خانم و ...)

تلگرام باز در هنگام تأیید کانال‌ها آن‌ها را بررسی می‌کند و تأیید می‌کند ولی بازهم تمام مسئولیت‌های مطالب متوجه کانال مربوطه می‌باشد.

اعضا باید حقوق کپی رایت مربوط به مطالب را رعایت کنند و از گذاشتن مطالبی بدون رضایت صاحبان اثر خودداری کنند. بطور مثال گذاشتن دانلود آهنگ رایگان، که حقوق صاحب اثر را پایمال می‌کند.

تلگرام باز مجاز به استفاده از مطالب قرارگرفته شده می‌باشد.

قانون کلی: هر مطلبی که احساس می‌کنید خوب نیست، نگذارید.

ممکن است تلگرام باز نتواند بعضی‌ کانال‌ها را تأیید کند. مثلاً قادر نیستیم تشخیص دهیم محتوای این کانال خوب است یا نه. برای همین این کانال‌ها تأیید نمی‌شوند.

تلگرام باز در صورت مشاهده هر یک از نقض قوانین، بسته به حساسیت مطلب می‌تواند به صاحب کانال اطلاع دهد تا مطلب را تصحیح یا حذف کند، یا نسبت به مسدود‌سازی مطلب یا کانال اقدام کند.

این قوانین ممکن است در آینده دچار تغییراتی شود که در همین کانال و وب‌سایت اطلاع رسانی می‌شود.

menu
-->