پرسش‌های متداول

هدف از ارائه این طرح چیست؟

با این طرح، مطالب کانال‌های تلگرامی که عضو این طرح هستن بصورت آنی در این وب‌سایت منتشر می‌شود. با منتشرشدن مطالب آن کانال‌ها، امکان مشاهده مطالب توسط موتور‌های جستجو نظیر گوگل، بینگ و … وجود دارد. با این‌کار کاربران اینترنت می‌توانند از طریق جستجو گوگل یا … به مطالب این وب‌سایت دسترسی پیدا کنند. با گذشت زمان زمان، به دلیل آپدیت طولانی و منظم مطالب سایت کاربرانش بیشتر خواهد شد.

انتشار مطالب کانال تلگرام من در این وب‌سایت چه سودی برای مدیر کانال دارد؟

با ایندکس شدن مطالب کانال تلگرام شما توسط گوگل و … فرصتی فراهم می‌شود تا کاربران اینترنت مطالب شما را در نتایج جستجو‌هایشان ببینند و از این طریق برای کانال خود عضو جذب کنید. حالا اگر کانال شما در زمینه کسب‌وکار باشد با افزایش بازدید کاربران از طریق گوگل می‌تواند برای شما مشتری جذب کند. همچنین شما با این وب‌سایت انگار یک سایت برای خود درست کردید که مدیریت مطالبش با کانال تلگرام شما خواهد بود.

بیشتر برای چه کسانی استفاده از این طرح مفید است؟

برای کسانی که کسب و کار تلگرامی دارند استفاده از این طرح را پیشنهاد می‌کنم. چون علاوه بر مخاطبان تلگرامی‌ خود، قادرند کسب و کار خود را کاربران اینترنت هم معرفی کنند و از این طریق متشری جذب کنند.

آیا استفاده از این طرح برایم هزینه‌ای خواهد داشت؟

بله. به ازای هر کانال ماهانه 10 هزارتومان باید پرداخت شود. ما این هزینه را می‌گیریم تا بتوانیم هزینه‌های پروژه را تامین کنیم. اگر زمانی پشتیبان مالی برای این طرح پیدا شود ما آمادگی داریم هزینه‌ها را کاهش یا حتی رایگان کنیم.

چه نوع مطالب پشتیبانی می‌شوند؟

فعلا فقط عکس، متن و شکلک‌ها پشتیبانی می‌شوند.